החתונה של ליאור ויהונתן

נכתב ע"י כלות עם שיק

החתונה של ליאור ויהונתן

נכתב ע"י כלות עם שיק

שלושה אלמנטים ללא התפשרות, שני אנשי צבא מתוקים ואחת חתונה שאין כמוה.

כשליאור ויהונתן הבינו שהם סוף סוף ביחד והפעם בסטטוס זוגיות, הם ניצבו בפני משימה לא קלה – ארגון חתונה במינימום זמן והגשמת מקסימום חלומות. רשימת ה״מאסט״  שלהם כללה שלושה דברים בלבד: כמות גדולה של מוזמנים צעירים – כי מישהו חייב להרים את כולם על הרגליים,
להקה מטורפת וצלם שידאג לתעד את הכל בצורה קצת אחרת.

 

מבט על צילומי הזוגיות הפוטגניים שלהם מגלה  כימיה נפלאה. הלוקיישן הסופר צבעוני, רחובות יפו והסביבה יצרו גלריה מתוקה ובעיקר ים של אושר וחיוכים.

שבט הצופים הדתי ברחובות מניח אותם זה לצד לזה בגיל צעיר למדי.

הכימיה בינהם תמיד, אבל במשך כמה שנים הם מתחמקים מלתת לה את הכותרת הראויה, הם שם אחד ליד השני אבל כל אחד בתוך עצמו וחייו.

מלחמת צוק איתן וימיה הסוערים מצריכה מהם לפרק את מחנה הצופים עד יעבור זעם, הם מתנדבים לעשות זאת יחד ובאותו הלילה נותנים סיכוי גם למעבר מתבקש בין ידידות לזוגיות בדיליי של כמה שנים.

הצעת הנישואים מגיעה במפתיע מאוד בתוך לוקיישן הורס- נופיה של שכונת משכנות שאננים.

משם מתחיל מירוץ מהיר לעבר חתונת בזק, ליאור ויהונתן שניהם אנשי קבע ולוח הזמנים הנוקשה של הצבא לא אפשר להם התברברות רבה ובחירות איטיות.

שמלת הכלה שיקפה במלוא הדרה את האישיות המיוחדת של ליאור. תחרה אלגנטית מלאה בסטייל, בגזרה נשפכת וקלילה. צמד המקסימות "נועה ואיילת" מירושלים היו הראשונות והאחרונות שליאור נחתה אצלן בסטודיו. החמימות והמקצועיות ששידרו מילאו אותה בשקט נפשי ובעיקר בהתרגשות ממדידה למדידה.

חיפוש אחר הלהקה הכי מטורפת במגזר הדתי מפגיש את ליאור ויהונתן עם להקת החתונות "המבשרים". כבר במפגש ההכרות עם אלירן שדה הם מבינים שהם לא מתכוונים לוותר על הנוכחות שלהם באירוע, הלהקה שולטת בכל סוגי הז'אנרים ואפילו בדאנס לועזי ומחוזות הרגאטון והפאנקי. נוכחותם  באירוע העיפה לקהל את הפוני ותרמה רבות להצלחתו!

לחופה נכנסת ליאור לצלילי השיר – אור החיים (ישי ריבו) בביצועו המרגש של סולן הלהקה אלירן.

חווית הצילום עם רוני נתן מ"קצת אחרת" התחילה כבר בשלב צילומי save the date -.בזמן הצילומים הייתה אווירה מעולה. מבט קצר על הגלריה מבהיר לנו שרוני פשוט ידע ללחוץ על הקליק ברגע הנכון ולתעד אינטימיות בכל פריים ופריים- לא סתם קוראים לו- ״רוני נתן קצת אחרת״.

קרדיטים:

חצר המלכה

מקום לארוע

קובי וולק

רב מקדש

✰ נעה ואיילת ✰

שמלת כלה

יוחאי אזולאי

איפור

עומרי קדוש

עיצוב שיער