אטרקציה מוסיקלית לחתונה

חיים מילל

נכתב ע"י כלות עם שיק

אטרקציה מוסיקלית לחתונה

חיים מילל

נכתב ע"י כלות עם שיק

כבר בגיל שלוש המטפלת ידעה שאם היא רוצה שהוא ישב לרגע בשקט כל מה שהיא צריכה לעשות זה לשים אותו מול הפסנתר. ככה היא קיבלה שקט והוא התאהב במוסיקה- אותה אהבה שנשארה איתו עד היום ובעצם רק הלכה והתגברה.

חיים מילל, בן 36 הוא מוסיקאי בכל היבט אפשרי. הוא כותב מילים, מלחין, שר, מנגן, מקליט ומפיק עבורו ועבור אחרים. את הידע המוסיקלי שלו ביחד עם האהבה שלו למקצוע הוא חיבר והקים עסק של הפקת שירים בהזמנה אישית בבית הלקוח.

צילום: אביב אברג'ל

אבל בואו נחזור רגע לילדות… אותה אהבה למוסיקה תפסה את מקומה המרכזי בחייו כשהחזיק לראשונה גיטרה בגיל 8 ומאז לא הוריד אותה. כבעל שמיעה אבסולוטית ויכולת למידה עצמית הוא לימד את עצמו לנגן בגיטרה, גיטרה בס, תופים ופסנתר. הוא מצליח לזהות את המנגינה ואת האקורדים בצורה כזו שברגע שתשמיעו לו שיר הוא יקח את הגיטרה וינגן אותו בן רגע.

ב2005 הוציא שני דיסקים- אחד דיסק סולו של שירים שכתב והלחין והשני דיסק של הלהקה שלו Daze. כשמקשיבים לדיסקים אפשר בהחלט להבחין בכישרון המוסיקלי וביכולות הפקה מה שלא היה כל כך פשוט ומובן מאליו באותן שנים. השלב הבא היה הצטרפות ללהקת קאברים בשם "קייס בורדל" איתם ניגן ברחבי תל אביב בפאבים ובמועדונים ומדי פעם הם עדיין נפגשים להופעות משותפות. הוא הופיע בארץ ובאנגליה וכאמור רק התאהב בתחום יותר ויותר.

אז למה לא ללכת להיות מוסיקאי בעצם? מעבר לכתיבה ולנגינה חיים גילה במהלך השנים שהוא מאוד אוהב וגם מאוד טוב בהפקות עבור אחרים. ולכן החליט שאמנם לא ילך להיות זמר או נגן, אבל החליט שהוא לא זונח את התחום ולכן הקים חברת הפקה פרטית משלו עם קונספט קצת אחר-הוא מקליט עבור הלקוח שיר מקורי או קאבר לשיר שאוהבים עם פלייבק של שיר מוכר. עד כאן הכל רגיל- רק שהוא מבצע זאת בבית הלקוח. הוא מגיע עם כל הציוד המקצועי אל הלקוח , מכוון, מדריך ומפיק את השיר ממש בסלון.

צילום: אביב אברג'ל

צילום: אביב אברג'ל

איך זה עובד?

  1. בוחרים פלייבק
  2. כותבים מילים (או משתמשים בשירות כתיבת המילים שהוא מציע)
  3. מקליטים בבית את השיר בצורה מקצועית
  4. הוא מבצע עריכה, שיפוץ קל (משאיר את השיר אותנטי עד כמה שאפשר) ומפיק שיר בגרסת שמע מוכנה לכל אירוע.

אם אתם מחפשים אטרקציה מיוחדת לחופה, להפתיע את האורחים או לרגש את החברים שלכם שמתחתנים, אז מצאתם.

צילום: אביב אברג'ל

צילום: אביב אברג'ל